Barva ve spreji Vintage Vanilla 400ml

Barva ve spreji Vintage Vanilla 400ml

277 Kč* 194 Kč* Ušetříte cca. 30% (83 Kč)

485 Kč pro l

Doručit 6. říjen **

Customers Customers Customers

Timo A. a 191 dalších milují Barva ve spreji...

 
  • Barvy: Vanilka

minimální hodnota objednávky Floristik24.cz: 450 Kč

Variace produktu

- 30 %

položky Barevný sprej vintage silver 400ml položky Barevný sprej vintage silver 400ml

Barevný sprej vintage silver 400ml

277 Kč* 194 Kč* Ušetříte cca. 30% (83 Kč)

485 Kč pro l

Prodáno 300+-krát

- 30 %

položky Barva ve spreji Vintage Vanilla 400ml položky Barva ve spreji Vintage Vanilla 400ml

Barva ve spreji Vintage Vanilla 400ml

277 Kč* 194 Kč* Ušetříte cca. 30% (83 Kč)

485 Kč pro l

Prodáno 100+-krát

Popis výrobku

Tento skvělý vintage barevný sprej v jemném odstínu vanilka nebo vanilka je ideální pro použití v profesionálním květinářství, pokud chcete oslavit shabby chic vzhled nebo jen chcete zesvětlit...

pokračovat ve čtení

více obrázků položek

Barva ve spreji Vintage Vanilla 400ml | Floristik24.cz

Další obrázky položek

Speciální spreje

Článek s pouze malým množstvím.
Sezónní položky nelze přeměnit!


Last Minute

Speciální spreje  - všechny podkategorie na první pohled