Kovové kbelíkové nádoby

Plechové kbelíky zinkové květináče pro sázení a zdobení

všechny podkategorie na první pohled

Kovové kbelíkové nádoby Popis kategorie

Dopřejte svým rostlinám v květináčích nový domov s pěknými kovovými kbelíky a zinkovými nádobami od Floristik24, online obchodu s domácími dekoracemi a potřebami pro ruční práce! Najdete zde mnoho různě navržených kbelíků a misek, které jako elegantní květináče okouzlujícím způsobem představí každou rostlinu. Objevte také dekorativní konve a originální kovovou dekoraci, se kterou vytvoříte sofistikované květinové aranžmá v interiéru i exteriéru. Pokud jde o design a barevnost, každý si přijde na své: Kovové květináče jsou navrženy ve starožitných, klasických i současných tvarech a barvách – někdy s potiskem, někdy se vzorem, někdy barevné a někdy jednoduše s vintage vzhledem!

Kbelíky a misky jsou k dispozici v oválném, kulatém nebo šálkovém tvaru. Některé mají madla, jiné ozdobné provazové madla a některé jsou jednoduše navržené bez ničeho. Například zinkové mísy nejsou barevné a buď jemně leštěné, nebo lehce umyté v bílé, vypadají tak jako starožitné mísy, které vyzařují rustikální kouzlo venkovského domu. Pěkné letní květiny pak můžete vysadit a vystavit na terasu, okenní římsu nebo komodu. A kbelíky na rostliny v pěkných pastelových tónech vnesou do každé místnosti svěží chuť do života, díky níž každý zazáří.

S roztomilými malými dekorativními konvemi vytvoříte nevšední květinové dekorace a potěšíte nejen hobby zahrádkáře! Všechny mají alespoň jednu rukojeť a lze je použít buď jako květináč nebo přímo jako květináč. Originálním způsobem tak uvolníte své rostlinné dekorace a ukážete nudným květináčům červenou kartu!
Pokud opravdu chcete dát své kreativitě volný prostor, pokud jde o výsadbu, pak jděte do neobvyklé kovové dekorace! Najdete zde poháry, korunky, konvičky, amfory, sáčky a podnosy, vše kovové a vhodné do exteriéru i interiéru. Tyto květináče využijete na bylinky, květiny, balkónové i pokojové rostliny. Použijte jej k vytvoření senzační zahradní dekorace nebo předělejte svůj balkon pomocí závěsného koše!
 

Cat-ID: 58