Pamětní květinářství

Exotika, protea, přírodniny, větvičky a listy, sisal, šišky, přírodní podložky, podložky na hroby, ovoce, potřeby, věnce ...

všechny podkategorie na první pohled

Pamětní květinářství Popis kategorie

Ve smuteční a vzpomínkové květinářství potřebují květináři největší citlivost. Smuteční věnec nebo květinová výzdoba jako výzdoba hrobu nebo výzdoba urny by měla přiměřeně vyjadřovat uznání pozůstalých za zesnulého.

V našem sortimentu pro pamětní květinářství najdete velký výběr sušených květin a přírodnin pro elegantní smuteční šperky.

Pod Exotika kategorii najdete bělené a barvené exotické smuteční květiny, rozsah vybělených přírodních předmětů je uveden zcela v bílých tónech. Nabízíme vám také výběr elegantních proteinů a přírodních polštářků jako hotové aranžmá pro další zpracování.

Naše služby: osobní smuteční texty a potisk stuhy do věnců

Smutek pro někoho blízkého je něco velmi osobního. Závěrečný pozdrav v podobě smutečních šperků a pamětních stuh by měl být individuální a vyjadřovat tak osobní pouto se zesnulým.

V našem Schleifdruckerei.de nevyrábíme pouze jednotlivé pamětní stuhy a smuteční stuhy pro výzdobu hrobů. Najdete zde také četná pohřební rčení, texty na stužkách věnců, kondolenční dopisy a smuteční citáty, které pomáhají v nejtěžších chvílích formulovat osobní závěrečný pozdrav.

Cat-ID: 38