Dekorativní ovoce

Dekorativní ovoce, zdánlivě skutečné, vhodné k dekoracím všeho druhu, také jako rukodělné doplňky.

všechny podkategorie na první pohled

Dekorativní ovoce Popis kategorie

Dekorativní plody během chvilky ozdobí každou místnost a jsou oblíbené zejména v kuchyni nebo jídelně. Umělé ovoce a dekorativní zelenina navíc svými výraznými barvami vyzařují živost, která prozáří okolí. Na Floristik24, vašem internetovém obchodě s dekorativními předměty a řemeslnými potřebami, najdete velký výběr dekorativního ovoce a zeleniny, obojí na první i druhý pohled k nerozeznání od originálu. Od umělých jablek v různých velikostech a barvách přes artyčoky a houby až po dračí ovoce a opuncie najdete ovocný dekorační materiál pro všechna roční období a dekorativní nápady!

Budete překvapeni, jak rychle dokáže některá umělá zelenina přidat hodnotu do vaší kuchyně. Vezměte si například červenou, zelenou a žlutou papriku, ozdobnou mrkev a cibuli nebo zeleninovou směs v síťce. Díky vysoké kvalitě zpracování působí dekorativní zelenina velmi reálně díky nové vlastnosti na dotek.

Skvělé na tom je, že zeleninové plody se nekazí ani při vysokých teplotách a vždy si zachovají zářivé barvy. Umělé kousky ovoce a zeleniny můžete v zásadě používat jako dekorace po celý rok.
Nebo jednoduše vytvářejí dekorace, které jsou přizpůsobeny ročnímu období. Pro podzimní dekoraci si vezměte pár ozdobných žaludů, kaštanů, pestrobarevný sortiment dýní a to celé zkombinujte s jablky a pomeranči. V naší prodejně dekorací nabízíme také ovoce a ořechy na špejli, které snadno zakomponujete do adventního věnce nebo podzimního aranžmá.
Ozdobou výlohy, filmového natáčení nebo výstavy nábytku je však úžasný chléb a pečivo: Na Floristik24 můžete nakoupit bohatý výběr vysoce kvalitních, zdánlivě skutečných potravinových figurín za nízké ceny! Tato dekorace pekárny se vyznačuje svou úžasnou realističností: Křupavý chléb, lákavé koláče a dokonce i velké ozdobné dorty do výlohy zákazníkům sbíhají sliny nebo přinášejí život a barvu do kuchyňské expozice.

Cat-ID: 53