Aranžovací hmota

Aranžovací hmota Oasis – produkty pro všechny příležitosti

všechny podkategorie na první pohled

Aranžovací hmota Popis kategorie

Aranžovací hmota jsou základem pro květinové aranžmá , které mají široké využití jako dekorace, svatební šperky, smuteční šperky i jako dárky. Naše rozsáhlá řada květinových pěn obsahuje květinovou pěnu v různých formách, jako je mokrá aranžovací hmota pro čerstvé květiny a suchá květinová pěna pro suché květiny.

Předtvarovaná aranžovací hmota pro dekorace aut, stolní dekorace, dekorace na zeď a smuteční šperky

Speciálně pro svatební floristiku nabízíme držáky na svatební kytice s rovnými a ergonomicky tvarovanými uchy, které skvěle padnou do ruky a udrží květiny dlouho čerstvé díky mokré květinové pěně. Květinová pěna ve tvaru srdce na stolní dekorace i jako stojánek dodají svatební výzdobě nádech romantiky. Jako zásuvný mech pro klasické automobilové šperky je dvojitý prsten do auta první volbou. Se správnou vakuovou přísavkou v řadě lze květinová aranžmá bezpečně připevnit na svatební auta a všechny ostatní hladké povrchy, například jako dekorace na zeď.

Kulatá a čtvercová květinová pěna je k dispozici v různých velikostech a v různých barvách pro malé až velmi propracované dekorace na stůl. Vlhkou květinovou pěnu lze objednat s nebo bez vylévací podložky. Máme připravené i šišky a některé speciální tvary jako hvězda, kaktus, motýl a anděl.

Kromě květinových pěnových prstenů a věnců jsou květinové pěnové šablony ve tvaru srdce vhodné také pro smuteční květinářství. Samostatnou výzdobu hrobu lze vyrobit květinovou pěnou do květinových vazeb ve tvaru kříže a rámy obrazů s vnějším květinovým lemem. Pro popelnicových uspořádání a popelnicových dekorací nabízíme polokroužků, které lze nastavit nebo zavěsit na popelnicových stěnách. Ušlechtilé aranžmá ze sušených květin se nejlépe vyrábí se suchouaranžovacou hmotou.

Cat-ID: 23