Hrobové vázy

Zásuvná váza na hřbitov

Náhrobní váza antracit 33cm Náhrobní váza antracit 33cm

Náhrobní váza antracit 33cm

40 Kč

Náhrobní váza stříbrná 33cm Náhrobní váza stříbrná 33cm

Náhrobní váza stříbrná 33cm

40 Kč

Náhrobní váza stříbrná 28,5 cm Náhrobní váza stříbrná 28,5 cm

Náhrobní váza stříbrná 28,5 cm

20 Kč

Hrobová váza zlatá 28,5cm Hrobová váza zlatá 28,5cm

Hrobová váza zlatá 28,5cm

20 Kč

Náhrobní váza 42cm tmavě zelená váza výzdoba hrobu pohřební květiny 5ks Náhrobní váza 42cm tmavě zelená váza výzdoba hrobu pohřební květiny 5ks

Náhrobní váza 42cm tmavě zelená váza výzdoba hrobu pohřební květiny 5ks

240 Kč

48,00 Kč pro kus

Hrobové vázy

Naše nejoblíbenější položky na základě objednávek zákazníků. Aktualizováno denně.


Bestseller
** Pokud zvolíte platbu předem, doručíme až po připsání fakturované částky na náš účet.

všechny podkategorie na první pohled

Hrobové vázy Popis kategorie

V rámci vyrovnávání se se smutkem a uchování paměti jsou kytice a kytice vždy součástí kultury smutku. S náhrobními vázami od Floristik24, vašeho online obchodu s květinami na památku a smuteční výzdobou, zajistíte, že květinová aranžmá vydrží co nejdéle. Velký výběr najdete i váz na hrob, které bodují jak jemným honěním, tak svou jednoduchostí.

Nejprve je třeba zmínit šedé hrobové vázy, které jsou zdobeny jednou růží a jednou lilií a mají ušlechtilý mramorový vzhled. Ty se velmi dobře hodí například k šedému náhrobku z přírodního kamene a ladně doplňují výzdobu hrobu.

Podívejte se také na zlaté štíhlé květinové vázy pro hrobové místo: Jsou potaženy ušlechtilou zlatou barvou a nabízejí tak elegantní půvab, který se více než hodí ke každému hrobu. K tomuto účelu jsou tyto vázy vybaveny zátkou, která umožňuje zapíchnout pamětní vázu do země.

Ostatní jednoduché hrobové vázy, které si můžete objednat online zde, mají také zástrčku. Jejich barvy sahají od elegantní stříbrné po klidnou černou a ladí s jakýmkoliv hrobovým designem. I vy můžete být velmi flexibilní při výběru kytic a také využít krátké vázané kytice k připomenutí neděle zesnulých, protože baňaté květinové vázy z našeho sortimentu k tomu nabízejí dostatek prostoru. Všechny naše vázy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a jsou proto velmi odolné vůči povětrnostním vlivům!
google_translate

Cat-ID: 163