Zasadit míč a míčky

Travní koule, buxusové koule a ozdobné koule vyrobené z umělých rostlin

Buxusová koule zelená Ø30cm Buxusová koule zelená Ø30cm

Buxusová koule zelená Ø30cm

840 Kč

Buxusová koule zelená Ø25cm Buxusová koule zelená Ø25cm

Buxusová koule zelená Ø25cm

440 Kč

Box koule Ø12cm Umělá dekorace ze zelených rostlin Box koule Ø12cm Umělá dekorace ze zelených rostlin

Box koule Ø12cm Umělá dekorace ze zelených rostlin

180 Kč

Box koule Ø15cm Box koule Ø15cm

Box koule Ø15cm

100 Kč

Zasadit míč a míčky

Naše nejoblíbenější položky na základě objednávek zákazníků. Aktualizováno denně.


Bestseller
** Pokud zvolíte platbu předem, doručíme až po připsání fakturované částky na náš účet.

všechny podkategorie na první pohled

Zasadit míč a míčky Popis kategorie

Hledáte elegantní, zelenou dekoraci do vašeho bytu? Pak se vám budou líbit umělé rostlinné koule a koule z našeho sortimentu! V našem internetovém obchodě najdete různé velikosti kvalitních umělých rostlin a můžete tak realizovat své nápady dekorace přesně podle vašich představ. Ať už potřebujete střední kouli box, malou trávu nebo velkou dekorativní kouli z fialových květů - najdete ji zde! Malebné ozdobné koule jsou opticky dokonale vymodelovány podle originálů z přírody a jejich použití je velmi snadné.

Kuličky rostlin můžete umístit jako dekorace do pokoje například na parapet, poličku v obývacím pokoji nebo na konferenční stolek a efektně tak doplnit design vašeho interiéru. Trávové koule, buxusové koule a ozdobné koule ale využijete i jako dekoraci při slavnostních příležitostech, jako je narozeninová párty, zahradní párty, street party a grilovací večer s přáteli.

K tomu stačí umístit koule na stůl nebo polici - budete překvapeni, jakou přítomnost tyto rostlinné koule mají. Rostlinnou dekoraci můžete také jednoduše umístit na otvor podlahové vázy místo kytice květin a překvapit své hosty novým designem! Díky prvotřídnímu plastu, který se používá při výrobě těchto umělých rostlin, můžete kuličky jednoduše položit na zem a ozdobit zahradní cestu například při grilovací párty.

Máte-li i vy ručního broučka, můžete například koule omotat pohádkovými světýlky a fantasticky tak osvětlit svůj prostor. Všestranné rostlinné koule si zamilujete!

Cat-ID: 169