Dráty a drátěné zboží

Dekorační drát a řemeslný drát pro květinářství a bytové dekorace

všechny podkategorie na první pohled

Dráty a drátěné zboží Popis kategorie

Floristické drátky, spony a železné špendlíky patří k základnímu vybavení květinářství, ale velký výběr drátěného zboží najdou v našem dobře zásobeném internetovém obchodě i kutilové, které jsou všestranné.

Široká škála produktů nabízí všechny materiály, které jsou v profesionální floristice vyžadovány. Ať už se jedná o navíjecí drát nebo jehlový drát na vázání věnců nebo speciální gerberový drát pro upevnění jednoho květu gerbery, pro každý účel existuje přesně to správné pracovní vybavení. Pro výrobu květinových vazeb a dekorací na stůl jsou užitečným náčiním k uchycení jednotlivých dílů věnce, římské jehlice, perlové jehlice nebo špulkový drát.

Dekorativní drátěné zboží pro kreativní design v květinářství

Kromě drátěného zboží, které se používá k upevnění a nemělo by být v hotovém výrobku vidět, existuje velké množství drátů, které se používají pro dekorativní účely. Pozlátkový drátek nebo andělské vlásky, bujónový drátek nebo bujónový efektový drátek lze tvarovat podle přání a omotat kolem mechových prýmků, květin nebo jiných dekorativních předmětů.

Repertoár hliníkových drátů v různých barvách a průměrech, jako kulatý drát nebo plochý drát, pokrývá všechny každodenní požadavky profesionálních floristů. Drát vyrobený z mědi, zlata, stříbra nebo barevný - rozmanitost vzorů pro fandy a květináře je téměř neomezená. Od jehličí břečťanu a šestihranných prýmků až po nejjemnější vílí vlásky, naše vysoce kvalitní ozdobné drátěné předměty zdokonalují všechny květinové a rostlinné dekorace.

Cat-ID: 31