Vánoční dekorace 2024

Ozdoby na vánoční stromeček a adventní dekorace na vánoční výzdobu

Nabízíme Vám ucelenou řadu zimních dekoračních předmětů, aby Vám i Vašim zákazníkům v adventním a vánočním období svítilo mnoho světel a krásné dekorace navodily vánoční náladu. - Náš sortiment vánočních ozdob sahá od nostalgických přes romantické až po moderní designové prvky. Prohlédněte si naši velkou vánoční nabídku a zaručeně najdete ty správné předměty pro vaše floristické zpracování a dekorace. Slavnostní nálada o adventu a Vánocích se zimní výzdobou  pokračovat ve čtení

všechny podkategorie na první pohled

Hledali i zákazníci

Vánoční dekorace 2024 Popis kategorieNabízíme Vám ucelenou řadu zimních dekoračních předmětů, aby Vám i Vašim zákazníkům v adventním a vánočním období svítilo mnoho světel a krásné dekorace navodily vánoční náladu. - Náš sortiment vánočních ozdob sahá od nostalgických přes romantické až po moderní designové prvky. Prohlédněte si naši velkou vánoční nabídku a zaručeně najdete ty správné předměty pro vaše floristické zpracování a dekorace.

Slavnostní nálada o adventu a Vánocích se zimní výzdobou 

Najdete zde četné svíčky, svícny a čajové svíčky k dalšímu zpracování na sváteční adventní věnce, na vánoční stromky nebo jako dekorace na stůl. Naše pohádková svítidla do interiéru i exteriéru nechají dům a zahradu zazářit ve slavnostní záři. Ať už se jedná o koule na vánoční stromeček, skleněné hvězdy nebo girlandy – s našimi vánočními ozdobami můžete navrhnout individuální vánoční stromky, atmosférické místnosti a příjemné banketové stoly.
K adventním věncům dostanete speciální doplňky, jako je sušené ovoce a ozdobné podšálky , všestranné svícny na nalepení i ohnivzdorné adventní svíčky .
 
Naše klamně skutečné hedvábné květiny, umělé rostliny a jedlová zeleň jsou ideální pro slavnostní stoly, dekorace na stěny a okna. - Výlohy můžete stylově vyzdobit i našimi vánočními předměty. Pro návrh zimních dekorativních krajin nabízíme umělý sníh ve všech podobách pro design v obchodech nebo doma.

S našimi vánočními a adventními dekoracemi jste na oslavu lásky dobře vybaveni.

Cat-ID: 100