Přírodní články

Pestrá škála přírodních látek

všechny podkategorie na první pohled

Přírodní články Popis kategorie

Zdokonalte své nápady na dekorace s vysoce kvalitními přírodními předměty a nechte se inspirovat množstvím přírodních produktů!

Ve Floristik24, vašem internetovém prodejci vysoce kvalitních řemeslných potřeb, najdete mimořádné přírodní produkty, jako je jemná rafie , robustní ratanové tyčinky , dekorativní dřevěné kotouče v různých velikostech a různé druhy sobího mechu . - Díky tomu můžete během okamžiku vytvořit mimořádnou, ale přirozenou domácí dekoraci, která se hodí do každého ročního období a je velmi snadná na výrobu!

Můžete například naaranžovat obílené kakaové lusky do pěkné ozdobné misky a naaranžovat je spolu s jednou nebo dvěma vánočními koulemi, abyste vytvořili ozdobu na vánoční stůl . Jednotlivé komponenty můžete také umístit přímo na běhoun a přidat sušené houby potaš , lotosové písty a jemné lístky moneta .

Přírodní předměty jsou ale ideální i jako trvalé a elegantní dekorace pokoje: Palmový list uvázaný na prstenu můžete například pohodlně položit na stůl v obývacím pokoji, příborník nebo komodu a poté přidat atmosférickou svíčku.

Přírodní dekorativní předměty jsou stejně všestranné jako příroda. - Můžete z nich vyrobit originální nástěnnou dekoraci , slavnostní zahradní dekoraci a romantickou květinovou výzdobu nebo můžete vylepšit nápad na pěkný dárek. Mnoho přírodnin je také velmi chytře obarveno, takže k jarní dekoraci do vázy můžete použít například hlávky máku v oranžové, třtinovou šišku v červené barvě a další ozdobné listy.

Zůstaňte kreativní a použijte tyto přírodní předměty k vytvoření své vlastní, individuální dekorace pokoje !

Cat-ID: 43