Hedvábné květiny

Hedvábné květiny, hedvábné květinové vazby, textilní rostliny, umělé rostliny, hedvábné kytice, umělé květiny

všechny podkategorie na první pohled

Hedvábné květiny Popis kategorie

Hedvábné květiny a umělé rostliny v našem sortimentu jsou dokonale tvarované kopie jejich přirozených modelů. Jako dekorace na svatbách a slavnostních příležitostech, jako dekorace na stůl doma nebo v gastronomii dodávají umně navržené textilní květiny krásnou atmosféru.

Zde najdete velký výběr různých druhů, vyrobených z pravého hedvábí, plastu a vysoce kvalitních textilií. Umělé a hedvábné květiny jsou k dispozici jednotlivě, jako hotová kytice, jako umělá rostlina v květináči nebo umělá květina.

Textilní květiny, hedvábné květiny a umělé rostliny jako kytice, kytice nebo jednotlivě na dekorace

Výběr jednotlivých exemplářů sahá od růží, hortenzií a chryzantém přes allium, cymbidium a lilie až po strelizie a orchideje. Jednotlivé hedvábné květiny i umělé květiny jsou ideální pro další zpracování do květinových vazeb, kytic a dekorací. Umělé rostliny v květináčích, jako je bílý agapanthus, různobarevné orchideje, modré, žluté a červené macešky nejen vypadají klamně jako skutečné. Na rozdíl od svých přirozených protějšků vydrží věčně.

Vázané kytice z umělých růží, hedvábných květin, chryzantém, tulipánů, pryskyřníku, černé zuzany a šachových květin jsou připraveny k použití jako dekorace na stůl. Objednat si zde můžete také barevné umělé kytice z hedvábných květin a textilních květin i zatravňovací podložky pro velikonoční a letní dekorace. Umělá srdíčka růží, okvětní lístky růží s nápisem "Just Married" a miniaturní růže z pěny jsou obzvláště půvabnými dekorativními materiály pro svatby.

Cat-ID: 52