Potřeby pro květinářství

Dávkovače a zařízení, Lepidla a pásky, Pomůcky a doplňky

všechny podkategorie na první pohled

Potřeby pro květinářství Popis kategorie

Navrhujte, dělejte ruční práce a zdobte jako profesionálové s velkým sortimentem květinářských potřeb od Floristik24 také pro soukromé zákazníky, cenově dostupný online obchod pro vaše nápady na dekorace! Najdete zde profesionální nářadí, jako jsou zahradnické nůžky, třísky, květinářské nože a tavné lepicí pistole, ale také potřeby jako zahradnické rukavice, nůžky na bylinky a konve. Objevte zlaté a stříbrné předměty, kterými můžete své výtvory završit – skvěle se k nim hodí efektní speciální sprej! Můžete s ní nastříkat svá aranžmá krásným leskem laku a vzrušující barvou jako je zlatá nebo například dodat mechu v rostlinné dekoraci nový lesk.

A to není vše! Použijte čísla výročí k ozdobení vaší narozeninové oslavy, stříbrného výročí svatby a také dárkového balíčku nebo narozeninového dortu. K tomu udělejte krásný narozeninový věnec ze slaměného věnce a oblepte jej speciální lepicí páskou. V kombinaci s lepidlem ve spreji pak můžete na svůj věnec připevnit ladné a ušlechtilé přírodní dekorace a vytvořit tak velmi individuální dekoraci pro každou příležitost.

V našem internetovém obchodě pro privátní zákazníky najdete také tu správnou dárkovou tašku v červené, oranžové, přírodní nebo různé sladké vánoční motivy. Vešly se tam lahve vína, knihy a sklenice s domácí marmeládou. A pokud byste raději darovali nádherně voňavý květináč na bylinky nebo květináč, pak můžete použít elegantní barevný květináč a návlek, se kterým svůj květinový dárek ještě více ozdobíte.

Čeká na vás velké množství kvalitních produktů, které si můžete objednat pohodlně a levně online. Náš profesionální přepravní systém zaručuje rychlé dodání a pokud máte nějaké dotazy nebo návrhy, kontaktujte náš přátelský a kompetentní zákaznický servis!
 

Cat-ID: 19