Stuhy a dárkové stuhy

Stuhy, dárkové stuhy a ozdobné stuhy pro floristy

všechny podkategorie na první pohled

Stuhy a dárkové stuhy Popis kategorie

Ozdobné stuhy a třásně dávají květinovým aranžmá, věncům a kyticím něco jistého a jsou nepostradatelnou součástí potřeb floristů. Ať už jde o dekorace a květinovou výzdobu k výročí, firemní oslavy, svatby nebo smuteční obřady – příležitosti jsou tak četné a rozmanité jako barvy, vzory a materiály stuh a třásní v našem květinářství online! Zde najdete široký sortiment stuh, dárkových stuh a ozdobných stuh speciálně pro floristy.

Ozdobná stuha a dárková stuha z hedvábí, plsti, vlny, tylu a mnoha dalších materiálů, stejně jako mnoho dalších vzorů mřížkových stuh, hedvábných stuh, vlněných stuh a tylových stuh a řasených stuh, které lze libovolně kombinovat, zaručují nekonečnou množství dekoračních možností pro splnění každého individuálního přání zákazníka. K letním květinovým aranžmá nebo dárkům se hodí především dekorace z pásků na květináče, plstěných pásů a nití knotu ve veselých barvách. S jednobarevnými nebo vícebarevnými, vzorovanými nebo potištěnými dárkovými stuhami a ozdobnými stuhami můžete z dárků vykouzlit malá umělecká díla, která se téměř nedají rozbalit.

Ušlechtilý potisk mašliček na mašličkové stuhy, girlandové stuhy a šerpy nabízíme především pro smuteční obřady a výzdobu hrobů jako smuteční stuha v černé nebo v barevné variantě. Na přání lze věnec potisknout různými fonty a barvami a dokončit třásněmi. Stuhy státní příslušnosti v černé, červené a zlaté barvě a šerpy v různých barevných kombinacích si můžete objednat zde. Vaše mašle, korunkové stuhy, šerpy a stuhy Vám samozřejmě potiskneme osobními texty. Pomocí praktického konfigurátoru stuh si navrhněte svou smuteční stuhu, šerpu nebo ozdobné stuhy individuálně s textem, obrázky nebo fotografickým potiskem. - Výběr pohřebních výroků, texty na stužku věnců, kondolenční dopisy a smuteční citáty najdete zde.

Cat-ID: 16