Hrobové podložky

Aranžmá na hrob se sobím mechem, palmovými listy, šiškami a mnoha dalšími sušenými rostlinami

Příroda edice hrob edice smuteční květinářství řazeno 3-násobné 24St Příroda edice hrob edice smuteční květinářství řazeno 3-násobné 24St

Příroda edice hrob edice smuteční květinářství řazeno 3-násobné 24St

1890 Kč

78,75 Kč pro kus

Úprava hrobů, sušené květiny, výzdoba hrobů, sortiment, 24 kusů Úprava hrobů, sušené květiny, výzdoba hrobů, sortiment, 24 kusů

Úprava hrobů, sušené květiny, výzdoba hrobů, sortiment, 24 kusů

2250 Kč

93,75 Kč pro kus

Hrobové podložky

Naše nejoblíbenější položky na základě objednávek zákazníků. Aktualizováno denně.


Bestseller
** Pokud zvolíte platbu předem, doručíme až po připsání fakturované částky na náš účet.

všechny podkategorie na první pohled

Hrobové podložky Popis kategorie

Hrobové podložky v našem sortimentu pro pamětní květinářství jsou hotové aranžmá ze sušených květin, které lze buď dále zpracovat, nebo použít jako prefabrikáty. Pro další zpracování lze přírodní edice umístit na smuteční věnce, výzdobu hrobů a výzdobu uren.

Hrobové podložky jsou vhodné pro náhrobní kytice, výzdobu uren, úpravu hrobů a mnoho dalšího.

Dvojité kytice s jedlovými větvemi nebo bez nich a zdobené náhrobní mísy lze vyrobit snadno a s malým úsilím. Tyto lepené a drátované podložky na hroby se skládají z prvků, z nichž některé si můžete jednotlivě objednat zde v internetovém obchodě květinářství. Hotové přírodní podložky jsou k dispozici každý jako vícedílný sortiment se dvěma až šesti různě řešenými hrobovými podložkami a celkem až 32 kusů.

Odolná aranžmá hrobů se sobím mechem, palmovými listy, šiškami a mnoha dalšími sušenými rostlinami jsou ideální pro výzdobu hrobů za chladných podzimních a zimních teplot, například na svátek Všech svatých nebo na neděli zesnulých.

Pro zahrádkáře, v památníkové a pohřební květinářství jsou tyto kvalitní prefabrikáty velmi praktické pro svou nízkou pracnost pro další zpracování.
google_translate

Cat-ID: 39