Mísy, hrnce a vázy

Květinové koše a závěsné koše pro výsadbu jako poutače!

všechny podkategorie na první pohled

Mísy, hrnce a vázy Popis kategorie

Objevte náš rozmanitý výběr mís, květináčů, váz a mnoha dalších nádob pro osázení nebo plnění dekorativními předměty .

Ať už jde o terakotový vzhled, hlínu nebo akryl – různé modely misek, květináčů a váz upoutají pozornost v domě i na zahradě. Nabízíme také vhodné nádoby pro každodenní použití i pro hobby zahrádkáře a floristy.

Květináče, balkónové truhlíky, závěsné koše, květináče a potřeby pro květinářství a hobby zahrádkáře

Plastové květináče, hliněné a průhledné květináče na orchideje se zvláště doporučují pro prodej rostlin a květin v květinářstvích. Osazovací vázy jsou vhodné i pro reklamní prezentaci řezaných květin.

Okenní truhlíky, semaforové květináče a závěsné koše na osázení jsou poutače na balkony a terasy. Květináče jsou také k dispozici v různých tvarech , například jako rostlinný kříž, rostlinné srdce nebo rostlinný prsten. Tyto předem vytvarované nádoby mohou být zpracovány květinovou pěnou nebo zeminou, sušenými nebo čerstvými květinami pro návrh hrobů. Pro pohřební květinářství nabízíme také hrobové vázy, které lze postavit nebo zapíchnout do země .

Zahradě, balkónu a terase dodají barvu i každodenní nádobí, jako jsou konve. Kromě běžných modelů pro zavlažování zahrady zde najdete moderní designové konve v pestrých barvách pro vnitřní použití. Náš sortiment doplňují barevné květináče a tácky v různých velikostech.

Cat-ID: 18