Barevná aranžovací hmota

Aranžovací hmota z produktové řady Rainbow od Oasis

všechny podkategorie na první pohled

Barevná aranžovací hmota Popis kategorie

Když se to vybarví, zábava začíná: Zatímco aranžovací hmota byla dříve o laminaci, skrývání a zakrývání, série Rainbow nabízí zásuvné směsi v módní paletě barev. Jednoduché pěnové cihly a čistě funkční květinová kompozice se tak stávají poutačem a designovými prvky, které podněcují kreativitu.

Na Floristik24 najdete všechny klasiky pro tyto floristické doplňky v mnoha skvělých barvách: Kromě kostek vám náš online obchod nabízí velký výběr kuliček, válečků a kuželů. Najdete zde vše potřebné pro profesionální zařizování. A co je nejlepší: Barevné květinové houby nejsou obvyklou vlhkou květinovou pěnou, ale jsou vhodné také pro hedvábné květiny, umělé rostliny a suché květiny díky své vysoké síle přidržování květin. Zatímco při použití jako svěží květinová pěna ji stačí zalévat o něco častěji, tato floristická pěna má tu výhodu, že ušetříte čas i materiál!

Proto je barevná zásuvná hmota atraktivní nejen pro profesionální floristy, ale je také ideální pro dekorační nadšence a milovníky květin pro vytváření aranžmá z čerstvých květin a aranžmá ze sušených květin - samozřejmě stálobarevné!

Po zalití se barva jeví o něco silnější. To je důvod, proč si vedle barevných květin přijdou na své i menší tvary, jako jsou duhové minikostky! Obzvláště osvěžující jsou milé jednohubky z květinové pěny: dají se s nimi naaranžovat krásné solitéry jako poutače nebo vytvořit podnosy s drobnými květinovými dárky, které si odnesou hosté. Nebo umístěte skvělé akcenty na květinová aranžmá, stolní dekorace nebo dekorativní talíře!

Designové desky vyrobené z mokré aranžovacé hmoty nabízejí ještě více individuality: tuto pin-up podložku lze nejen nařezat na míru, ale je také vhodná k vyříznutí.

Cat-ID: 228