Barevná aranžovací hmota

Aranžovací hmota z produktové řady Rainbow od Oasis

Květinové pěnové koule oranžové 9cm 4ks Květinové pěnové koule oranžové 9cm 4ks

Květinové pěnové koule oranžové 9cm 4ks

310 Kč

155,00 Kč pro kus

Květinové pěnové koule červené 9cm 4ks Květinové pěnové koule červené 9cm 4ks

Květinové pěnové koule červené 9cm 4ks

310 Kč

77,50 Kč pro kus

Barevná aranžovací hmota

Naše nejoblíbenější položky na základě objednávek zákazníků. Aktualizováno denně.


Bestseller
** Pokud zvolíte platbu předem, doručíme až po připsání fakturované částky na náš účet.

všechny podkategorie na první pohled

Barevná aranžovací hmota Popis kategorie

Když se to vybarví, zábava začíná: Zatímco aranžovací hmota byla dříve o laminaci, skrývání a zakrývání, série Rainbow nabízí zásuvné směsi v módní paletě barev. Jednoduché pěnové cihly a čistě funkční květinová kompozice se tak stávají poutačem a designovými prvky, které podněcují kreativitu.

Na Floristik24 najdete všechny klasiky pro tyto floristické doplňky v mnoha skvělých barvách: Kromě kostek vám náš online obchod nabízí velký výběr kuliček, válečků a kuželů. Najdete zde vše potřebné pro profesionální zařizování. A co je nejlepší: Barevné květinové houby nejsou obvyklou vlhkou květinovou pěnou, ale jsou vhodné také pro hedvábné květiny, umělé rostliny a suché květiny díky své vysoké síle přidržování květin. Zatímco při použití jako svěží květinová pěna ji stačí zalévat o něco častěji, tato floristická pěna má tu výhodu, že ušetříte čas i materiál!

Proto je barevná zásuvná hmota atraktivní nejen pro profesionální floristy, ale je také ideální pro dekorační nadšence a milovníky květin pro vytváření aranžmá z čerstvých květin a aranžmá ze sušených květin - samozřejmě stálobarevné!

Po zalití se barva jeví o něco silnější. To je důvod, proč si vedle barevných květin přijdou na své i menší tvary, jako jsou duhové minikostky! Obzvláště osvěžující jsou milé jednohubky z květinové pěny: dají se s nimi naaranžovat krásné solitéry jako poutače nebo vytvořit podnosy s drobnými květinovými dárky, které si odnesou hosté. Nebo umístěte skvělé akcenty na květinová aranžmá, stolní dekorace nebo dekorativní talíře!

Designové desky vyrobené z mokré aranžovacé hmoty nabízejí ještě více individuality: tuto pin-up podložku lze nejen nařezat na míru, ale je také vhodná k vyříznutí.

Cat-ID: 228