Hrobová světla a svíčky

Náboženské znaky na křesťanských hrobech

všechny podkategorie na první pohled

Hrobová světla a svíčky Popis kategorie

Náhrobní světla a náhrobní světla se většinou umisťují na křesťanské hroby pro náboženské účely. Zejména v pamětní dny jako je svátek Všech svatých nebo neděle zesnulých, ale také v den narozenin nebo v den úmrtí se na hrobech zesnulých zapalují zbývající svíčky na památku jejich příbuzných. Hrobová svítidla jsou krásnou dekorací zejména v zimě a svým leskem poskytují pohodlí v období tmy.

Ať už jako volně stojící svíčka, jako náhrobní lucerna nebo na doplnění skleněné vitríny – hrobová svítidla najdete ve všech možných variacích.

Náhrobní lucerny, náhrobní světla, náhrobní svíčky a LED náhrobní světla v různých verzích: válcové, kónické nebo hranaté, jednoduché nebo bohatě zdobené

Hrobová svítidla jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech v našem internetovém obchodě s květinářstvím. Kromě plastových náhrobních svítidel zde najdete speciální exempláře jako srdcová, zlatem zdobená, bílá a červená náhrobní svítidla vyrobená ze skla. Modely se strukturovaným, soustruženým nebo hladkým povrchem v všestranném sortimentu splňují každý vkus. Doplňovací svíčky v červené nebo bílé barvě lze objednat také v praktickém úložném balení.

V závislosti na osvětlení hrobu může svíčka hořet až několik dní. Pro ještě delší dobu svícení nabízíme také LED hrobová svítidla. V závislosti na venkovní teplotě vydrží bateriové osvětlení hrobu až dva měsíce. LED hrobová svítidla jsou k dostání v různých motivech např. s křížkem nebo s modlícím se rukama zde v internetovém obchodě květinářství.
google_translate

Cat-ID: 15